Tingimused

Tingimused

Tingimused

Tingimused

Tingimused
Tingimused
Tagasiside
Hea teenindus
« Soovitan kindlasti, väga professionaalne kasutajatugi!»


Profashion, Tallinn

Tingimused

KASUTUSTINGIMUSED

Wine24.ee on peamiselt kvaliteetveinide müügiga tegelev e-pood, kus müüjaks on Vapuso OÜ (registrikood 11312965, edaspidi Wine24.ee). Kasutustingimused on Wine24.ee ja selle klientide (edaspidi klient või kliendid) vaheliste müügitehingute aluseks.

Wine24.ee müüb tooteid füüsilistest isikutest tarbijatele ning ka äriklientidele, kes ostavad tooteid ärilisel otstarbel. Wine24.ee ja äriklientide vaheliste ostu-müügi- ja muude kirjalike lepingutega määratlemata küsimustes lähtutakse Eesti Vabariigi ja Euroopa Liidu õigusaktidest.

Wine24.ee ja kliendi vaheline müügileping jõustub www.wine24.ee veebikeskkonnas tehtud tellimuse esitamise hetkel. Vastutus puudulike tarnete, ametkondlike või väliskaubanduslike piirangute korral piirneb tellimuse tühistamise ning makse tagastamisega.

Wine24.ee müüb tooteid ainult täisealistele klientidele. Wine24.ee veebilehelt ostu sooritades kinnitate, et olete vähemalt 18 aastat vana. Samuti kinnitate ostu sooritades, et Wine24.ee e-poes tasumiseks kasutatavad krediitkaardid või pangakonto kuuluvad Teile. Ostja vanust kontrollitakse kauba üleandmisel. Wine24.ee võib keelduda kauba üleandmisest, kui Te ei suuda kauba vastuvõtmisel oma vanust tõestada. Sellisel juhul ei tagastata Teile tasutud kauba ostuhinda ega postikulusid. Kauba vastuvõtmisel pakiautomaadist tuleb Teil oma isik ID-kaardiga tuvastada.

Wine24.ee jätab endale õiguse muuta kasutustingimusi ühepoolselt ja sellest etteteatamata. Kasutustingimused kehtivad jõustunud tellimuse tegemise hetke redaktsioonis. Järgnevate tellimuste osas kehtib alati tellimuse tegemise hetkel jõus olev kasutustingimuste redaktsioon. Erandina jõustuvad kohe seadustes tehtavad muudatused, välja arvatud juhul, kui seaduses on sätestatud teisiti.

Käesolevad kasutustingimused kehtivad ulatuses, mis ei piira tarbija tarbijakaitseõigusaktidest tulenevaid õigusi.

KAUBA KOHALETOIMETAMINE/ARVELDAMINE

Tellitud kaup toimetatakse Teieni SmartPOSTi pakiautomaadi või Venipak Kulleri vahendusel 1–3 tööpäeva jooksul pärast makse laekumist Vapuso OÜ arvelduskontole.
Arve tasumiseks on aega 48 tundi. Kui arve pole selle aja jooksul tasutud, siis tellimus tühistatakse.

Tellimustel üle 90€ on Eestis kohaletoimetamine tasuta.


Juhul kui valite kättetoimetamiseks SmartPOSTi pakiautomaadi, tarnitakse kaup tellimuse vormistamisel Teie valitud SmartPOSTi pakiautomaati. Kauba kohalejõudmise kohta saabub Teie telefonile SMS-teade koos paki väljastuskoodiga. Kui Te ei lähe pakile SmartPOSTi määratud ajavahemiku jooksul järele, siis kannate Teie kõik paki tagastamisega või pikemaajalise hoiustamisega seotud ning muud tekkida võivad kulud.

NB! SmartPOSTi pakiautomaati on lisaks koodile vaja sisestada ka oma ID-kaart.
SmartPOSTi pakiautomaadist on võimalik kaupu lunastada kl 10.0022.00.

Juhul kui valite kättetoimetamiseks Venipak Kulleritarnitakse kaup tellimuse vormistamisel Teie märgitud aadressile. Kauba üleandmise täpne aeg lepitakse eelnevalt kokku telefoni või e-posti teel. Kaup toimetatakse kohale E–L ajavahemikul kl 10–20.

Teie vastutate, et olete esitanud kauba tellimisel korrektsed isikuandmed, aadressi ja kontakttelefoni. Wine24.ee ja kullerfirma ei vastuta kauba kohaletoimetamisel tekkinud viivituste ja arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud Teie poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest. Juhul kui saadetis on saanud kahjustada, tuleb kahjustuse tekkimise aeg ja põhjus fikseerida kullerfirma esindaja juuresolekul.

Wine24.ee ja kuller vastutavad, et kaup jõuab kohale tervena, omab kaubanduslikku väljanägemist ja vastab Wine24.ee e-poes kirjeldatule.
Iga pudeli pakendame mullikilesse ja seejärel hoolikalt kasti. Hoolitseme selle eest, et meie kliendid saavad tellitud kauba kätte tervena.
Juhul kui Teieni jõuab katkine või vigastatud toode, asendatakse see uuega või kompenseeritakse väärtus rahaliselt. Kui kauba vastuvõtmisel märkate, et pakend on purunenud või märg, siis ärge saadetist vastu võtke, vaid tehke sellekohane avaldus kullerile ja informeerige meid, kirjutades e-posti aadressile
priit(ät)wine24.ee või helistades +3725189191.


NB! Erisoovid ning muud märkused, saate sisestada infokasti. Infokasti leiate, kui olete ostu sooritamisel jõudnud nii kaugele, et peate sisestama oma andmed.

KAUBA TAGASTAMINE

Vastavalt Eesti Vabariigi ja Euroopa Liidu õigusaktidele ei laiene tarbija lepingust taganemise ja kauba tagastamise õigus alkohoolsetele jookidele.

Kui kaup on vale või defektiga, siis tuleb Wine24.ee-d sellest teavitada kohe kauba kättesaamisel e-posti aadressil priit(ät)wine24.ee või helistades +372 5189191. Vale või defektiga kauba väljavahetamise või tagastamise kulud kannab Wine24.ee.

TELLIMUSE TÜHISTAMINE


Tellimust on võimalik tühistada, kui võtate meiega ühendust priit(ät)wine24.ee või helistades +372 5189191 enne, kui oleme kauba laost välja saatnud. Kui kaup on juba laost kulleriga välja saadetud, pole võimalik tellimust tühistada.

Wine24 @ 2023 | Veebiturvalisuse tagab: veebikaitse.ee | Ostuturvalisuse tagab: ostugarantii.eeWebShopper