Ettevõttest

Ettevõttest

Ettevõttest

Ettevõttest

Ettevõttest
Ettevõttest
Tagasiside
Hea teenindus
« Soovitan kindlasti, väga professionaalne kasutajatugi!»


Profashion, Tallinn

Ettevõttest

Tere!
 

Wine24.ee on kvaliteetveinide müügile keskendunud e-pood. Oleme oma klientide maitsemeeli rõõmustanud juba enam kui 15 aastat.

Me ei rõhu mitte kvantideedile, vaid kvaliteedile. Seda nii toodete kui teenustega. Valikus on alaliselt enam kui 100 hoolikalt valitud veini. Sortimendi otsinguil lähtume põhimõttest “parimatest parim”. Uue, meie portfelli sobiva toote valikul testime sageli eelnevalt enam kui tosin erinevat aga sarnaste omadustega veini.

Oluliseimad partnerid- veinimajad asuvad Itaalias, Hispaanias, Prantsusmaal. Samuti pakume Uue-Maailma veine Tšiilist, Uus-Meremaalt, Lõuna-Aafrika Vabariigist.

Enamus meie toodetest ei leia Sa suurte kaubakettide riiulitest. Seega võid olla üsnagi kindel, et Sinu ost ei ole “tavaline”.

Tellides otse Wine24.ee lehelt võidad Sa hinnas vähemalt viiendiku võrra! Selleks toredaks põhjuseks on asjaolu, et puudub “vahelüli” hulgimüüja ja Sinu vahel. Lisaks on võimalus saada osa igakuistest extra soodsatest pakkumistest.

Oleme teinud valiku Sinu jaoks lihtsaks. Kui ei ole aega või huvi sorteerida erinevate toote kataloogide ja menüüde vahel, siis võiks olla Sinu valik ülamenüüst "Segakastid". Sellesse gruppi oleme koondanud meie arust parima, mis võiks iseloomustada veini päritolu, iseloomu, värvi, tarbimiseelistust, väärtust..

Olgu sünnipäev, pulm, firmapidu või lihtsalt tore nädalalõpp..sobiv vein juba ootab Sind.
Kingi positiivne maitseelamus endale, oma sõbrale või äripartnerile!

Tõelist naudingut pakkudes,

Sinu Wine24.ee

Wine24 @ 2023 | Veebiturvalisuse tagab: veebikaitse.ee | Ostuturvalisuse tagab: ostugarantii.eeWebShopper